Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Handlowiec - Branża Elektroniczna

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Łódź, Warszawa, Łódź
praca stacjonarna
6434 dni temu

Ogłoszenie numer: 27674, z dnia 2007-03-09

Nasz Klient jest firmą zajmującą się projektowaniem i wdrażaniem zintegorwanych systemów zarządzania budynkiem.

Miejsce pracy: Łódź, Warszawa, Łódź

Nr Ref.: HM/0102/07

Opis stanowiska

ZADANIA: - Poszukiwanie nowych Klientów; - Zapewnienie stałym Klientom wysokiej jakości usług; - Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych z partnerami handlowymi i biurami projektowymi; - Stałe monitorowanie inwestycji na rynku regionalnym; - Szukanie możliwości zwiększenia sprzedaży na podległym terenie; - Nadzór nad właściwym przebiegiem współpracy.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne); - 1-2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym; mile widziana branża budowlana; - Obsługa komputera: Word, Excel; Internet; - Prawo jazdy kat. B.; - Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem - Mile widziane prowadzenie własnej działalności gospodarczej, - Znajomość rynku inwestycyjnego. OCZEKIWANE CECHY KANDYDATÓW: - Zaangażowanie w realizacji zadań; - Samodzielność i komunikatywność; - Łatwość w nawiązywaniu kontaktów; - Dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy

- Pracę w stabilnej i rozwojowej Firmie; - Motywacyjny system wynagrodzenia: podstawa + prowizja; - Możliwość intensywnego rozwoju zawodowego dzięki szerokim szkoleniom.