Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
Handlowiec/Asystent w Dziale Handlowym

E5 Polska Sp. z o. o.
kujawsko-pomorskie, Centrum Logistyczno-Biurowe OBROWO (koło Torunia).
praca stacjonarna
5040 dni temu

E5 Polska Sp. Z o. o. jest wiodącą marką w zakresie akcesoriów komputerowych. Oferowane przez nas produkty charakteryzują się nowatorstwem i wysoką jakością, znajdując uznanie milionów klientów w wielu krajach. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie
Centrum Logistyczno-Biurowe Centrum Logistyczno-Biurowe OBROWO (koło Torunia).
Nr Ref.: AHA/O

Zadania:

Do zadań kandydata należeć będzie sprzedaż produktów firmy do istniejących klientów, którymi są duże sieci handlowe oraz do nowych klientów. Sprzedaż produktów w 80% odbywać sie będzie przez telefon, na miejscu w Obrowie koło Turinia, 20% będzie poświęcone na pracę w terenie

Wymagania:

  • Dobra dykcja i miły głos
  • Komunikatywność i upór w dążeniu do celu
  • Operatywność i zdolność do samodzielnego działania
  • Udokumentowany staż pracy na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy i dobra praktyka w prowadzeniu samochodu
  • Biegła obsługa komputera, w tym pakietu office

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o wysokich standardach funkcjonowania
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracy
  • Bardzo atrakcyjny pakiet premiowy
  • Przyjazną atmosferę pracy