Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie
Handlowiec-asystent dyrektora

Podłoże do pieczarek sp z oo
lubuskie, Lipinki; 67-410 Sława
praca stacjonarna
6049 dni temu

Ogłoszenie numer: 38021, z dnia 2007-12-24

Informacje o całej firmie można uzyskać na naszej stronie internetowej:www.hajduk.pl

Miejsce pracy: lubuskie, Lipinki; 67-410 Sława

Opis stanowiska

Poszukujemy handlowca, który będzie się zajmował logistyką, trnsportem, skupem i sprzedażą grzybów na świeży rynek, na terenie kraju i za granicą.

Wymagania

Doświadczenie w handlu i transporcie samochodowym,komumikatywna znajomość j.angielskiego i j.niemieckiego

Oferujemy

Zatrudnienie na umowę o pracę, wynagrodzenie składajace się z podstawy i premii, wszystkie niezbedne narzędzia do wykonywania pracy, szkolenia i możliwość dofinansowania nauki i rozwoju własnego.