Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
HANDLOWCÓW - asystentów, TELemarketerów

CTR PARTNER www.ctr.pl
Warszawa
praca stacjonarna
6533 dni temu

Ogłoszenie numer: 24660, z dnia 2006-11-29

Mamy dla Ciebie stałą prace od zaraz pod warunkiem że jesteś osobą nie przeciętną i nie tuzinkową www.ctr.pl

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Poszukujemy do pracy : 1. Przedstawicieli handlowych 2. Asystentów sprzedaży 3. Instalator monter systemów CCTV 4. Webmasterów grafików Ambitna kreatywna osoba z własną inicjatywą . Osoba zaangazowana majaca na celu rozwój własny i firmy .

Wymagania

Kreatywność,

Oferujemy

Stała praca w młodym gronie osób . Godz pracy 9-17 pon-pt. Wynagrodzenie stałe + dodatki . Uzgodnienia indywidualane dla każdej osoby .