Zobacz więcej ofert pracy

HANDLOWCA

QUASAR ELECTRONICS
mazowieckie
praca stacjonarna
5350 dni temu

Ogłoszenie numer: 84020, z dnia 2009-12-21

Firma QUASAR ELECTRONICS zajmuje się projektowaniem i produkcją urządzeń elektronicznych wykorzystywanych w branży samochodowej. Nasze produkty cieszą się uznaniem wśród klientów krajowych i zagranicznych. Poszukujemy osoby na stanowisko:

HANDLOWCA

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • kształtowanie i realizowanie strategii sprzedażowej
  • pozyskiwanie nowych i obsługa aktualnych klientów
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • prowadzenie negocjacji z klientem
  • przygotowywanie raportów i zestawień dotyczących wyników sprzedaży
  • współtworzenie strategii marketingowej firmy
  • Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie minimum średnie (mile widziane techniczne)
  • umiejętność budowania rynku oraz nawiązywania relacji handlowych
  • komunikatywność i samodzielność w działaniu
  • zdolności organizacyjne, kreatywność
  • znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • prawo jazdy kat. B
    Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • Oferujemy

    pracę w firmie, która:
  • ma ugruntowaną pozycję na rynku
  • kulturę organizacyjną opartą na współpracy i koleżeństwie
  • zapewnia niezbędne narzędzia do pracy
  • daje stabilność zatrudnienia
  • stosuje czytelny system wynagrodzeń