Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie
HANDLOWCA

HANDLOWCA

HAJDUK GRUPA PRODUCENTÓW PIECZAREK SP Z O. O
lubuskie
praca stacjonarna
5425 dni temu

Ogłoszenie numer: 74354, z dnia 2009-09-08

Lipinki 46a 67-410 Sława zajmująca się handlem pieczarek na terenie całej Europy zatrudni pracownika na stanowisko:

HANDLOWCA

Miejsce pracy: lubuskie

Opis stanowiska

  • utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami Firmy z krajów Unii Europejskiej
  • bieżącą kalkulację kosztów i przychodów transakcji handlowych
  • poszukiwanie nowych klientów
  • współuczestnictwo w rozwoju nowych asortymentów sprzedawanych towarów

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację w sprawach handlowych
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • dobra znajomość pracy na komputerze (Word, Excel, internet)
  • umiejętność analizowania kosztów produkcji i kalkulacji handlowych
  • umiejętność organizowania sobie pracy i konsekwentnego dążenia do realizacji założonych celów
  • umiejętność pracy w zespole
  • wskazane wykształcenie wyższe
  • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu
  • mile widziane doświadczenie w handlu artykułami rolnymi

Oferujemy

  • oferujemy interesującą pracę w zespole,
  • wynagrodzenie zależne od zaangażowania i wkładu pracy oraz możliwość rozwoju wraz z Firmą