Zobacz więcej ofert pracy

Handlowca

Media Office Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6300 dni temu

Ogłoszenie numer: 29515, z dnia 2007-05-17

Media Office, warszawska spółka działająca w branży nowych technologii, producent oprogramowania i systemów informatycznych, w związku z rozbudową działu handlowego poszukuje doświadczonych i wysoce zmotywowanych kandydatów na stanowisko:

Handlowca

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Obsługa klientów detalicznych i biznesowych B2B Poszukiwanie i monitorowanie rynku zbytu oferowanych produktów Rozpoznawanie potrzeb klienta w zakresie oferowanych produktów Współpraca przy tworzeniu strategii sprzedaży Przygotowywanie ofert przetargowych Realizowanie planów sprzedaży

Wymagania

Dobra znajomość produktów branży komputerowej Doświadczenie oraz sukcesy w aktywnej sprzedaży produktów (branża IT) Łatwość wyrażania myśli w mowie i na piśmie Wykształcenie min. średnie Komunikatywna znajomość języka angielskiego Operatywność, sumienność, entuzjazm

Oferujemy

Stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie IT Rozwój zawodowy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje Dostęp do najnowocześniejszych technologii Umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie