Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Handlowca/Opiekuna klienta

PPGI Pierwsza Polska Grupa Inseminacyjna
Warszawa
praca stacjonarna
6074 dni temu

Ogłoszenie numer: 39335, z dnia 2008-01-31

Firma handlowa działająca na rynku agrobiznesu branża hodowli bydła.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

• telefoniczna sprzedaż • pozyskiwanie nowych klientów • utrzymywanie długoterminowych relacji z obecnymi klientami

Wymagania

• doświadczenia w telefonicznej sprzedaży usług • wysokich umiejętności komunikacyjnych • bardzo dobrych umiejętności budowania długofalowych relacji • silnego ukierunkowania na cel i wytrwałości w dążeniu do niego • znajomości pakietu MS Office • znajomości j.angielskiego - atut dodatkowy

Oferujemy

• ciekawą pracę w bardzo dobrej atmosferze • możliwość rozwoju i uczestniczenia w szkoleniach • stabilne warunki zatrudnienia oraz motywujące wynagrodzenie • stabilne warunki zatrudnienia oraz motywujące wynagrodzenie