Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Handlowca ds. systemów informatycznych

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Poznań
praca stacjonarna
6459 dni temu

Ogłoszenie numer: 26363, z dnia 2007-02-12

Nasz Klient to jest prężnie działająca firma zajmująca się budową zaawansowanych, zindywidualizowanych systemów informatycznych (software i hardware) i wdrażaniem systemów e-businessowych.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: HSI/2201/07

Opis stanowiska

Zadania: - Aktywne działania w zakresie pozyskiwania nowych Klientów; - Zapewnienie obecnym Klientom wysokiej jakości obsługi; - Ścisła współpraca z zespołem inżynierów w celu pozyskiwania Klientów i jak najlepszej realizacji usług.

Wymagania

- Wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania technik sprzedaży i negocjacji handlowych; - Łatwość prowadzenia rozmów handlowych i odpowiedniej prezentacji produktów; - Podstawowa świadomość procesów biznesowych; - Znajomość zagadnień z branży e-commerce; - Komunikatywna znajomość języka angielskiego, pozwalająca na rozumienie tekstów technicznych np. instrukcji - obsługi; - Umiejętność obsługi komputera (pakiet MS-Office); - Prawo jazdy kat.B; - Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem; - Posiadanie własnego auta mile widziane. Oczekiwane cechy kandydatów: - Ambitne, nastawione na sukces podejście do realizacji zadań; - Chęć ciągłego doskonalenia się, kreatywność; - Umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy

- Wynagrodzenie: stabilna podstawie + atrakcyjny system prowizji; - Szereg szkoleń udoskonalających umiejętności zawodowe i interpersonalne; - Stały kontakt z nowoczesnymi technologiami i ich producentami; - Możliwość doskonalenia zawodowego dzięki szerokiemu systemowi szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.