Zobacz więcej ofert pracy

Grawer - Doradca Klienta

Lilou Sp. z o.o.
Białystok
praca stacjonarna
3189 dni temu

Ogłoszenie numer: 953256, z dnia 2016-01-25

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i otwarciem nowego Butiku poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok

Nr Ref.: DK/BIA

Opis stanowiska

  • wykonywanie artystycznych grawerów na biżuterii,

  • wiązanie bransoletek,

  • profesjonalna sprzedaż produktów z oferty Butiku,

  • przyjmowanie i rozpakowywanie dostaw,

  • czynny udział inwentaryzacjach,

  • dbanie o porządek i ekspozycję,

  • wykonywanie zadań zleconych przez przełożonego.

Wymagania

  • umiejętności plastyczno- artystyczne i manualne

  • solidność i precyzja,

  • zaangażowanie i predyspozycje do pracy z Klientami,

  • kreatywność,

  • dyspozycyjność,

Oferujemy

  • pracę w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmie;

  • możliwość rozwoju zawodowego dla ambitnych,

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole.