Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
GRAPHIC DESIGNER

Zero,2 Agencja Reklamowa
Poznań
praca stacjonarna
4821 dni temu

Ogłoszenie numer: 150564, z dnia 2011-06-03

Agencja Reklamowa ZERO,2
poszukuje pracownika na stanowisko

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Zadania przyszłego pracownika:

  • przygotowywanie projektów graficznych na potrzeby klienta o profilu sportowym
  • projektowanie materiałów graficznych i multimedialnych
  • projektowanie stron internetowych
  • przygotowywanie materiałów do druku

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość pakietu Adobe CS (Photoshop, Ilustrator, Indesign, Flash)
  • doświadczenie w tworzeniu kreacji graficznych oraz przygotowywaniu projektów do druku
  • pasja, kreatywność oraz znajomość aktualnych trendów graficznych
  • pełna dyspozycyjność i zaangażowanie
  • duża szybkość działania
  • samodzielność, nieszablonowość
  • doświadczenie w pracy w agencji reklamowej
  • znajomość programów do modelowania przestrzennego 3D będzie mile widziana
  • umiejętność tworzenia prezentacji multimedialnych oraz stron www w technologii Flash i pokrewnych (mile widziane)

Oferujemy

  • pracę przy ciekawych projektach
  • forma zatrudnienia do uzgodnienia