Zobacz więcej ofert pracy

Grafik

JDJ Bachalski
Poznań
praca stacjonarna
6187 dni temu

Ogłoszenie numer: 34734, z dnia 2007-10-10

to korporacja z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży kursów językowych w kraju i za granicą. Nowym przedsięwzięciem firmy jest sprzedaż polskich nieruchomości w Wielkiej Brytanii.

Grafik

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Osoba odpowiedzialna będzie za przygotowanie projektów graficznych w tym:
  • tworzenie materiałów reklamowych,
  • projektowanie prezentacji multimedialnych,
  • opracowywanie złożonych projektów graficznych
  • poprawianie istniejących projektów.
  • Wymagania

  • doskonała znajomość popularnych programów graficznych (np.: 3D Max Studio, programy firmy Adobe i Macromedia, Corel Draw, GIMP),
  • zmysł i umiejętności plastyczne,
  • samodzielność w prowadzeniu projektów,
  • solidność, dokładność, dobra organizacja pracy,
  • znajomość Flash'a będzie dodatkowym atutem.
  • Oferujemy

    Pracę w młodym, doświadczonym zespole tworzącym nowe przedsięwzięcie na rynku brytyjskim. Dajemy szansę również osobom z niewielkim doświadczeniem zawodowym, lecz bardzo kreatywnym i otwartym na nieszablonowe pomysły...