Zobacz więcej ofert pracy

grafik

VGE sp. z. o. o.
Warszawa
praca stacjonarna
4503 dni temu

Ogłoszenie numer: 220086, z dnia 2012-06-19

Jesteśmy dynamiczą formą w branży e-commerce.

grafik

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Jeśli masz otwartą głową, jesteś kreatywna / kreatywny, potrafisz swobodnie myśleć o designie i interesujesz się modą - mamy dla Ciebie pracę!

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie przede wszystkim:

  • nadzór nad serwisem w zakresie designu i projektowania,
  • kreowanie i przygotowywanie materiałów kontentowych w postaci sesji zdjęciowych i kolaży modowych,
  • tworzenie materiałów reklamowych.

Wymagania

Od idealnego kandydata na to stanowisko oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości Pakietu Adobe – Illustrator, Photoshop, InDesign,
  • dobrej znajomości animacji Flash,
  • obeznania z zagadnieniami usability i accessibility w kontekście projektowania web,
  • zarówno umiejętności pracy w zespole jak i samodzielności,
  • zaangażowania oraz umiejętności autoprezentacji swoich pomysłów i projektów,
  • znajomości zasad typografi i umiejętności swobodnego stosowania jej w egzekucjach kreatywnych,
  • kreatywnego myślenia i podejście do projektowania, zmysłu artystycznego, umiejętność szukania różnych rozwiązań dla jednego tematu, swobody w projektowaniu,
  • zainteresowania modą, udokumentowanego w projektach,
  • punktualności, samodzielności, dokładności i dobrej organizacji czasu pracy,
  • udokumentowanego portfolio, dołączonego i przesłanego nam wraz z CV. UWAGA! Bez portfolio, kandydatury nie będą rozpatrywane.

Mile widziane doświadczenie w pismach kobiecych i swobodne poruszanie się w konwencji kolażowej.

Oferujemy

Oferujemy stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie oraz perspektywę rozwoju.