Zobacz więcej ofert pracy

Grafik

Mazurkas Travel Biuro Podróży Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5134 dni temu

Ogłoszenie numer: 110298, z dnia 2010-07-26

Mazurkas Events poszukuje na stanowisko

Grafik

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Osoba zatrudniona na w/w stanowisku, będzie odpowiedzialna za przygotowywanie wizualizacji dla Klientów, troskę nad graficzną formą prezentacji, choć nie tylko...
  • Przygotowywanie i realizacja firmowych materiałów reklamowych i promocyjnych

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość aplikacji Adobe Photoshop, Illustrator i InDesign poparta doświadczeniem w pracy zawodowej.
  • Mile widziana dodatkowa znajomość QuarkXPress / CorelDraw. Praca na platformie PC.
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy jako operator DTP. Przygotowanie materiałów do druku.
  • CV wraz z Portfolio proszę wysyłać jako plik PDF do 5-7mb z informacją o poziomie odpowiedzialności za poszczególne projekty.
  • Zmysł estetyczny, dokładność, kreatywność i pomysłowość,
  • Inicjatywa i samodzielność w działaniu,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • stałą pracę, w młodym i dynamicznym zespole,
  • możliwość samorealizacji
  • umowę o pracę