Zobacz więcej ofert pracy

Grafik

Firma Informatyczno Konsultingowa Kambit s.c.
łódzkie, Cały Kraj
praca stacjonarna
7114 dni temu

Ogłoszenie numer: 10699, z dnia 2005-04-27

Firma zajmuje się tworzeniem stron internetowych. Jesteśmy również producentem oprogramowania.

Grafik

Miejsce pracy: łódzkie, Cały Kraj

Opis stanowiska

Tworzenie projektów stron internetowych, prezentacji multimedialnych, bannerów, ikon, logo.

Wymagania

Znajomość: Adobe Photoshop, Macromedia Flash, Macromedia Director, Macromedia Dreamweaver Doświadczenie poparte konkretnymi przykładami. - profesjonalizm - kreatywność - elastyczność w pracy - sumienność i terminowość - zaangażowanie w powierzone projekty - niebalaność - odpowiedzialność, lojalność, punktualność

Oferujemy

ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole. Zastrzegamy sobie odpowiedź na niektóre zgłoszenia.