Zobacz więcej ofert pracy

GRAFIK WWW

Webster-Studio
Poznań
praca stacjonarna
4763 dni temu

Ogłoszenie numer: 158663, z dnia 2011-08-01

Firma Webster-Studio zajmuje sie tworzeniem stron internetowych, materiałów reklamowych oraz pozycjonowaniem.

Strona pod adresem www.webster-studio.pl

GRAFIK WWW

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: G/07/2011

Opis stanowiska

Praca w Webster-Studio na terenie Poznania czeka na Ciebie ! Jeżeli znasz się na tworzeniu grafiki na potrzeby stron internetowych to właśnie Ciebie szukamy.

W związku z ciągłym rozwojem firmy Webster-Studio, aktualnie
poszukujemy osoby na stanowisko GRAFIK.

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • przygotowanie grafiki na potrzeby projektów www
  • tworzenie materiałów reklamowych
  • wprowadzanie poprawek projektowych

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość Adobe Photoshop (i innych programów graficznych)
  • dobra znajomość technologii Flash
  • dobra znajomość usability
  • umiejętność dostosowania grafiki do potrzeb klienta
  • umiejętność pracy w zespole
  • portfolio obrazujące dotychczasowe realizacje
  • świeżość
  • kreatywność

Oferujemy

  • pracę w biurze na terenie Poznania
  • stałe godziny pracy (od 9:00 do 16:00)
  • warunki pracy w wysokim standardzie
  • umowę zlecenie z przedłużeniem na umowę o pracę
  • możliwości rozwoju
  • miłą i przyjazną atmosferę
  • motywujący system premiowy