Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Grafik - Web Designer

AGENCJA REKLAMOWA NEXUS
wielkopolskie, Gądki k. Poznania
praca stacjonarna
5897 dni temu

Ogłoszenie numer: 44780, z dnia 2008-05-30

Działamy na rynku od 2000 roku! Rozpoczynając 8 lat temu działalność na rynku usług internetowych zespół kreatywnych grafików, programistów i handlowców powziął sobie misję tworzenia koncepcyjnie atrakcyjnych, funkcjonalnie idealnych, wizualnie intrygujących projektów stron internetowych. Szybko okazało się, iż tworzenie witryn i serwisów internetowych było początkiem i pierwszym krokiem rozwijającej się w zaskakującym tempie Agencji Reklamowej. Obecnie Agencja Reklamowa Nexus oferuje wszelkie usługi na płaszczyźnie reklamy internetowej, promocji Klientów w sieci i poza nią, fotografii reklamowej, poligrafii i wielu innych. Stawiając sobie coraz większe wyzwania zespół firmy Nexus rozwija się wraz z pełnym nowości i innowacji pędzącym do przodu rynkiem oferując dzięki temu usługi na najwyższym poziomie.

Miejsce pracy: wielkopolskie, Gądki k. Poznania

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona jako grafik komputerowy będzie odpowiedzialna za: * kreacja stron internetowych * przygotowanie projektów poligraficznych

Wymagania

* biegłe posługiwanie się programami graficznymi m.in. Adobe PhotoShop, Corel Draw lub Adobe Ilustrator * znajomość języka HTML * komunikatywność i umiejętność pracy w zespole * uzdolnienia plastyczne i poczucie estetyki Mile widziane: * znajomość Flash

Oferujemy

* pracę w zgranym młodym zespole * pracę przy projektach prestiżowych firm * pracę w pełnym wymiarze godzin * możliwość zdobywania nowych umiejętności graficznych * atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości około 4 000 zł brutto