Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podlaskie Białystok
Grafik / Web Designer

websky sp. z o.o
Białystok
praca stacjonarna
5944 dni temu

Ogłoszenie numer: 43779, z dnia 2008-05-07

websky sp. z o.o. ul. Legionowa 28 lok. 1001 15-281 Białystok Tel: +48 85 748 99 88 Fax: +48 85 748 99 89

Miejsce pracy: Białystok

Opis stanowiska

Tworzenie i realizacja projektów graficznych dla potrzeby serwisów i aplikacji internetowych.

Wymagania

- doświadczenie w realizacji projektów graficznych - znajomość Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator, - sumienność i obowiązkowość - komunikatywność i kreatywność - bardzo dobra organizacja pracy - samodzielność w realizowaniu powierzonych prac - język angielski w stopniu komunikatywnym Mile widziana znajomość: - technologii Flash HTML, Javascript, PHP - języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji

Oferujemy

- pracę w firmie z 10-letnim doświadczeniem, - współpracę z młodym, rozwijającym się zespołem, - atrakcyjne wynagrodzenie, - ciekawe, wymagające podnoszenia swoich kwalifikacji projekty