Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
GRAFIK - PROJEKTANT

JMB SP. Z O.O.
pomorskie
praca stacjonarna
5658 dni temu

Ogłoszenie numer: 57120, z dnia 2009-02-16

Producent materaców i łóżek hotelowych

Miejsce pracy: pomorskie

Nr Ref.: GP/01/09

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie projektów reklamy wizualnej
  • Przygotowywanie projektów materiałów wizualnych oraz projektowanie elementów graficznych stron internetowych
  • Odpowiedzialność za organizację i realizację drukowanych i publikowanych materiałów firmowych
  • Projektowanie grafiki korporacyjnej (logo, ulotki, foldery, plakaty, etc.),
  • Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum 1 rok)
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Kreatywność, zdolności plastyczne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Solidność, uprzejmość, zaangażowanie, gotowość do brania odpowiedzialności, dyspozycyjność
  • Samodzielności w realizowaniu powierzonych prac
  • Biegła znajomość programów graficznych: Corel, Adobe CS (Photoshop, Ilustrator)
  • Bardzo dobra znajomość składu komputerowego DTP
  • Praktyczne doświadczenie w przygotowaniu grafiki na potrzeby Internetu
  • Komunikatywność, systematyczność, terminowość
  • Znajomość technologii Flash mile widziana
  • Oferujemy

  • stałą pracę,
  • możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pracę w młodym zespole i przyjaznej atmosferze
  • profesjonalne narzędzia pracy