Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Wadowice
Grafik Projektant

"MGD" - GMW Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wadowice
praca stacjonarna
6428 dni temu

Ogłoszenie numer: 27348, z dnia 2007-03-14

Grupa Maspex Wadowice [www.maspex.pl] największa polska firma spożywcza, producent znanych marek, m.in.: Tymbark, Kubuś, Lubella, DecoMorreno, Puchatek, Plusssz

Miejsce pracy: Wadowice

Opis stanowiska

Projektowanie graficzne opakowań, znaków, reklam; graficzny nadzór nad wybranymi markami z portfolio koncernu.

Wymagania

Od kandydata oczekujemy: - umiejętności plastycznych i projektowych (popartych wartościowym portfolio) - sprawnego rysunku odręcznego, - zaangażowania i dobrej organizacji pracy, - umiejętności pracy w zespole, - szybkiego uczenia się. Dodatkowymi atutami będą: - dobra znajomość pakietu Adobe Creative Studio, - wyższe wykształcenie plastyczne - ogólna wiedza na temat przygotowania prac do druku, - języki obce.

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w dużym koncernie, - dobre wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności, a nie stażu. - pracę w profesjonalnym studio graficznym, nad poważnymi projektami - możliwość indywidualnego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, - normalną, przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole. - rozległy system szkoleń zawodowych i językowych