Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Rybnik
Grafik - Projektant

Agencja Reklamowa NEXTDAY
Rybnik
praca stacjonarna
6719 dni temu

Ogłoszenie numer: 18798, z dnia 2006-03-23

Jesteśmy firmą specjalizującą się w budowaniu estetycznego i nieszablonowego wizerunku Klienta. Tworzymy projekty, które swoją estetyką i wysoką jakością pomagają Klientom w osiąganiu przewagi konkurencyjnej. Nasza oferta obejmuje projekty reklamowe oraz ich produkcje. Tworzymy prace poligraficzne od billboardów, plakatów, folderów po katalogi i inne wydawnictwa.

Miejsce pracy: Rybnik

Opis stanowiska

-projektowanie graficzne

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy: - doświadczenia w projektowaniu grafiki użytkowej na potrzeby poligrafii -znajomości programów Adobe Photoshop, Ilustrator, CorelDraw - znajomości procesu przygotowania do druku - gotowości do realizacji niekonwencjonalnych projektów - kreatywności i otwartego umysłu

Oferujemy

Oferujemy: - możliwość tworzenia ciekawych i nieszablonowych projektów - motywacyjny system wynagrodzeń - pracę w młodym i prężnym zespole