Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Grafik - Projektant www

AXES SYSTEM Sp. Jawna
pomorskie
praca stacjonarna
5874 dni temu

Ogłoszenie numer: 49587, z dnia 2008-09-18

Jesteśmy producentem systemu diagnostycznego CDIF/2 - lidera na rynku systemów komputerowej diagnostyki pojazdów. W związku z dynamicznym rozwojem produktu i stałym podnoszeniem jego jakości, poszukujemy pracowników na stanowiska SPECJALISTÓW W DZIALE ROZWOJU. Osoby zatrudnione na tych stanowiskach będą członkami wyróżniającego się zespołu, którego zadaniem jest rozwój systemu diagnostycznego CDIF/2.

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie i administrację interaktywnymi serwisami WWW, tworzenie prezentacji reklamowych, będzie także brała udział w realizacji nietypowych projektów. Osoba ta będzie członkiem młodego, zgranego zespołu rozwijającego nowoczesne systemy informatyczne dla branży motoryzacyjnej.

Wymagania

  • dobra znajomość HTML, CSS oraz JavaScript
  • dobra znajomość PHP oraz SQL
  • dobra znajomość Flash
  • dobra znajomość pakietu Corel
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodne korzystanie z dokumentacji i programów anglojęzycznych
od kandydata oczekujemy zmysłu estetycznego i talentu, pozwalającego na tworzenie efektownych projektów graficznych związanych z wykonywaną pracą

Oferujemy

  • Oferujemy atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia, pracę w miłej atmosferze i młodym zespole, możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia.
  • Praca stacjonarna w siedzibie firmy z możliwością okresowych wyjazdów służbowych, zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu.
  • Nie dyskryminujemy kandydatów - płeć lub niepełnosprawność nie wpływają na przebieg rekrutacji. Nie oczekujemy wcześniejszego doświadczenia, lecz woli jego zdobywania.