Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
GRAFIK/OPERATOR DTP

CEDERROTH POLSKA S.A.
mazowieckie
praca stacjonarna
4913 dni temu

Ogłoszenie numer: 145436, z dnia 2011-04-06

Szwedzki koncern kosmetyczno-farmaceutyczny Cederroth AB, który jest właścicielem 72 marek m. in. Dermika,Soraya, Pharbio, Salvequick, Family Fresh.

Miejsce pracy: mazowieckie

Nr Ref.: GR/04/2011

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i tworzenie materiałów graficznych (publikacji, reklam, ulotek, plakatów, banerów itp.)
  • Przygotowywanie materiałów do druku
  • Adaptacja graficzna materiałów reklamowych dla potrzeb rynków zagranicznych
  • Współpraca z agencjami reklamowymi i drukarniami

Wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign) i QuarkXPress
  • Praktyczna znajomość zagadnień DTP i umiejętność przygotowania prac graficznych do drukuKreatywność, zmysł artystyczny i poczucie estetyki
  • Dokładność i terminowość w realizacji powierzonych projektówOdpowiedzialność i samodzielność w działaniu
  • Umiejętność pracy w zespole.

Dodatkowe atuty kandydatów:

  • Praktyczna znajomość HTML i Flash.

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość doskonalenia umiejętności i rozwoju zawodowego