Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Otwock
Grafik Komputerowy

Mochtoys Sp.J.
Otwock
praca stacjonarna
5233 dni temu

Ogłoszenie numer: 99960, z dnia 2010-05-20

Firma jest producentem zabawek z tworzyw sztucznych dla dzieci. Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Otwock

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Skład i przygotowywanie materiałów do druku, w tym katalogów,
  • Proponowanie koncepcji kreatywnych projektów graficznych,
  • Współudział przy tworzeniu różnego rodzaju materiałów reklamowych, wizerunkowych, promocyjnych, opakowań itp.

Wymagania

Poszukujemy osoby, która:
  • Posiada rozwinięte umiejętności składu i przygotowania do druku, mile widziane doświadczenie przy składzie katalogów, gazetek promocyjnych itp.
  • Ma dobrą znajomość pakietu Adobe InDesing, Photoshop, Illustrator , 3D Max Studio, SolidWorks, Corel Draw oraz zagadnień DTP (warunek konieczny),
  • Zdobyła doświadczenie min. 1 rok na podobnym stanowisku,
  • Jest kreatywna, z dużym wyczuciem estetyki,
  • Umie pracować pod presją czasu.

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie,
  • Przyjazną atmosferę,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.