Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie
Grafik Komputerowy

Optiner Brzyski i Stadnicki Sp. J.
lubelskie, Lublin
praca stacjonarna
5254 dni temu

Ogłoszenie numer: 90637, z dnia 2010-02-25

Firma Optiner (www.optiner.pl) to młode i dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, które jest właścicielem min. marki  sklepu internetowego MMO.pl oraz Fitbay.pl. W związku z szybkim rozwojem firmy oraz kończącą się budową nowej siedziby firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: lubelskie, Lublin

Opis stanowiska

  • Projektowanie i skład graficzny wszelkich materiałów reklamowo-promocyjnych,
  • Projektowanie reklam prasowych,
  • Projektowanie banerów internetowych,
  • Przygotowanie prac do druku.
  • Obróbkę fotografii produktowych

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość programów graficznych Photoshop, Illustrator, Corel DRAW,
  • Zmysł estetyczny
  • Kreatywność,
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość zasad kompozycji graficznych i wyczucie koloru
Dodatkowe atuty:
  • Doświadczenie związane z oferowanym stanowiskiem pracy,
  • Umiejętność szybkiego poznawania nowych technologii, chęć rozwoju,
  • Wysokie poczucie odpowiedzialności, samodzielność i inicjatywa

Oferujemy

  • Samodzielne, odpowiedzialne stanowisko pracy.
  • Pełna wyzwań praca w młodym zespole.
  • Możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych (szkolenia).
  • Atrakcyjne warunki pracy.
  • Praca w nowoczesnym biurze,
  • 8 godzinny tryb pracy (pon.-pt. 8.00-16.00),
  • Miejsce pracy w Lublinie, od marca 2010 w miejscowości Wysokie 38km od Lublina. (Zapewniamy codzienny transport z Lublina).