Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Bielsko-Biała
Grafik komputerowy

MK-ILUMINACJE Polska sp. z o.o.
Bielsko-Biała
praca stacjonarna
5971 dni temu

Ogłoszenie numer: 41262, z dnia 2008-03-11

Lider w branży dekoracji światlnych. Posiadamy oddziały prawie we wszystkich krajach europejskich, władamy 15 językami. Nasze iluminacje znajdziesz na całym świecie!

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska

Grafika komputerowa, tworzenie wizualizacji, projektowanie wzorów.

Wymagania

-j.angielski w stopniu komunikatywnym; -doświadczenie w zawodze grafik komputerowy; -umiejętność pracy w zespole; -kreatywność, samodzielność ; -umiejętność pracy w zespole;

Oferujemy

- pracę i wymianę doświadczeń w międzynarodowym zespole; - stałą pracę; - motywacyjny system wynagradzania; - możliwość rozwoju osobistego i zawodowego;