Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Gniezno
Grafik Komputerowy

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Gniezno
praca stacjonarna
6312 dni temu

Ogłoszenie numer: 31257, z dnia 2007-07-10

Firma Futurat Sp. z o.o lider w produkcji jubilerskiej na rynku polskim i zagranicznym.

Miejsce pracy: Gniezno

Nr Ref.: GFK/1806/07

Opis stanowiska

- projektowanie kolekcji biżuterii, - wykonywanie modelu w programie 3D, - realizacja planu ilościowego założonego przez zarząd spółki.

Wymagania

- miejsce zamieszkania Gniezno i okolice (od kandydatów spoza województwa wielkopolskiego wymagamy gotowości zamieszkania w Gnieźnie), - uzdolnienia plastyczne (rysunek techniczny, projektowanie), - umiejętność pracy w wybranych programach graficznych: Max 3D, Ruino 3.0/4.0 lub Auto-Cad, - mile widziane doświadczenie zawodowe w wyżej wymienionych programach, - wykształcenie min. średnie, - znajomość obsługi komputera (Windows XP), - wysoka kultura osobista.

Oferujemy

- pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku, - możliwość rozwoju zawodowego i awansu, - dużą samodzielność działania, - atrakcyjne warunki wynagrodzenia, adekwatne do osiągniętych wyników.