Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Grafik Komputerowy

Media Office Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6747 dni temu

Ogłoszenie numer: 18266, z dnia 2006-02-23

Media Office sp. z o.o. jest producentem oprogramowania oraz dostarcza innowacyjne rozwiązania mobilne na polski rynek.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Projektowanie graficzne serwisów internetowych Tworzenie logotypów Projektowanie reklamowych materiałów drukowanych, opakowań na produkty, dbanie o spójną estetykę przygotowywanych projektów,

Wymagania

Dobra znajomość pakietu Adobe (również InDesign) oraz Macromedia Flash Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku Mile widziane: umiejętność projektowania innowacyjnych witryn internetowych (pod względem graficznym) umiejętność kompleksowego podejścia do tworzenia wizerunku firmy wykształcenie plastyczne (min. na poziomie liceum) portfolio (niekoniecznie prace reklamowe i projekty komercyjne) Oczekiwania: kreatywność, zmysł aranżacji plastycznej oraz kompozycji kształtu i czcionki sumienność, terminowość, zaangażowanie w tworzone projekty

Oferujemy

Samodzielność i odpowiedzialność przy realizacji powierzonych zadań Możliwość rozwoju zagwarantowaną różnorodnością zleceń Istnieje możliwość stałego zatrudnienia lub podjęcia współpracy na innych zasadach