Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Grafik komputerowy

Lange Łukaszuk Sp. J.
dolnośląskie, Byków k/Wrocławia
praca stacjonarna
4918 dni temu

Ogłoszenie numer: 147407, z dnia 2011-05-02

Firma Lange Łukaszuk Sp. J. z siedzibą w Bykowie, pod Wrocławiem– wyłączny przedstawiciel na Polskę  renomowanych firm branży narzędziowej  i oświetleniowej – poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie, Byków k/Wrocławia

Nr Ref.: GK/01/11

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • przygotowanie projektów graficznych: katalogów, ulotek, folderów, wizytówek, reklam itp.
  • przygotowanie materiałów reklamowych i promocyjnych
  • przygotowanie grafiki na potrzeby strony internetowych ( w tym obróbka zdjęć)
  • przygotowanie materiałów graficznych do druku

Wymagania

  • status osoby niepełnosprawnej
  • znajomość programów: Photoshop, InDesign, Illustrator, Acrobat, MS PowerPoint, Corel Draw
  • znajomość zagadnień związanych z DTP
  • umiejętność pracy w środowisku PC
  • dbałość o szczegóły, kreatywność i twórcze podejścia do pracy
  • umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • zmysł artystyczny
  • dodatkowym atutem będzie znajomość technologii Flash

Oferujemy

  • ciekawą pracę w kreatywnym zespole i możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilne miejsce zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
  • możliwość doskonalenia umiejętności i rozwoju zawodowego