Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Sochaczew
Grafik komputerowy

Verona Products Professional Sp. z o.o.
Sochaczew
praca stacjonarna
4904 dni temu

Firma kosmetyczna poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Sochaczew

Zadania:
  • przygotowywanie projektów graficznych opakowań nowych produktów,
  • terminowe tworzenie nowych grafik lub ich modyfikacja,
  • sporządzanie projektów materiałów promocyjnych firmy,
  • przygotowywanie materiałów graficznych do druku.
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość programów do tworzenia grafiki wektorowej (CorelDraw, Adobe Photoshop, Shop Pro),
  • umiejętność cyfrowej obróbki zdjęć,
  • kreatywność i samodzielność w projektowaniu nowych rozwiązań graficznych,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • odpowiedzialność, dyspozycyjność.
Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość realizacji własnych pomysłów
  • rozwój zawodowy
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)