Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Grafik komputerowy

Verona Products Professional Sp. z o.o.
pomorskie, Praca zdalna
praca stacjonarna
4926 dni temu

Firma kosmetyczna poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Praca zdalna

Zadania:
  • przygotowywanie projektów graficznych opakowań nowych produktów (produkty perfumeryjne, kosmetyki kolorowe, kosmetyki pielęgnacyjne)
  • terminowe tworzenie nowych grafik lub ich modyfikacja
  • sporządzanie projektów materiałów promocyjnych firmy
  • przygotowywanie materiałów graficznych do druku
Wymagania:
  • dobra znajomość programów do tworzenia grafiki wektorowej (Corel Draw, Adobe Photoshop, Shop Pro)
  • umiejętność cyfrowej obróbki zdjęć
  • kreatywność i samodzielność w projektowaniu nowych rozwiązań graficznych
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobrej organizacji pracy
  • odpowiedzialności, dyspozycyjności
Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość realizacji własnych pomysłów
  • rozwój zawodowy
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)