Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Piaseczno
Grafik komputerowy wykonawca reklam

Pro-Komp
Piaseczno
praca stacjonarna
5089 dni temu

Ogłoszenie numer: 109966, z dnia 2010-08-12

www.pro-komp.com.pl

Miejsce pracy: Piaseczno

Opis stanowiska

  • Godziny pracy firmy: od poniedziałku do piątku 10 - 18 w soboty 10 – 14. Jedna sobota w miesiącu wolna.
  • Wykonywanie projektów w programach Corel i Photoshop.
  • Spotkania z klientami na miejscu i poza firmą (do tych celów posiadamy służbowy samochód).
  • Wstępna wycena reklam
  • Pisanie ofert, odpowiadanie na maile, rozmowy z klientami.
  • Zamawianie ew. materiałów, do wykonywania zleceń.
  • Montaże reklam: kasetony tablice itp. Do montażów poważniejszych mamy własnych monterów: (montaże wysokościowe, wielkoformatowe bilbordy, itp.)
  • Oklejanie pojazdów, szyldów, witryn, tabliczek itp.
  • Duża kreatywność, pomysłowość, przy nietypowych realizacjach.
  • Wyszukiwanie ewentualnych podwykonawców do zleceń wykraczających poza nasze możliwości.

Wymagania

  • Biegła znajomość pakietu Corel, Adobe photoshop
  • Doświadczenie w oklejaniu pojazdów, witryn, szyldów itp.
  • Doświadczenia w przygotowaniu materiałów do druku
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Kreatywność, dobry kontakt z klientem
  • Dyspozycyjność (praca po godzinach)
  • Dobra organizacji pracy
  • Duże doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Pracę w miłej atmosferze w młodym zespole
  • Uczciwe warunki pracy oraz wynagrodzenie
  • Rozwój: szkolenia podnoszenie kwalifikacji
  • Po przebyciu okresu próbnego umowę o pracę na pełny etat i czas nieokreślony