Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Grafik komputerowy/ Webmaster

NGMC
mazowieckie
praca stacjonarna
5795 dni temu

Ogłoszenie numer: 50222, z dnia 2008-09-15

NGMC

NGMC – wydawca magazynu Uśmiech Rodziców oraz organizator imprez modowych. Obecnie poszukujemy energicznych i wszechstronnych osób na stanowisko: Grafik kreatywny- operator DTP/ Webmaster.

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • skład graficzny oraz przygotowanie do druku miesięcznika Uśmiech Rodziców,
  • projektowanie materiałów drukowanych dla działu marketingu,
  • tworzenie projektów graficznych,
  • przygotowywanie materiałów reklamowych do druku oraz skład publikacji,
  • tworzenie projektów graficznych na potrzeby strony internetowej.

Wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • biegła znajomość oprogramowania graficznego, w szczególności QuarkXpress, CorelDRAW i pakietu Adobe (InDesign, Photoshop, Illustrator)
  • wiedza i doświadczenie w zakresie generowania plików PDF i PS dla drukarni (również rolowych)
  • Mile widziane: bardzo dobra znajomość HTML, CSS, javascript
  • dobra znajomość Adobe Photoshop (umiejętność pocięcia strony, przygotowania grafiki)
  • znajomość Macromedia Flash
  • zmysł plastyczny oraz kreatywność i umiejętność tworzenia nowoczesnych rozwiązań graficznych
  • dokładność, sumienność i dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole, pod presją czasu i w systemie zadaniowym
  • samodzielność i odpowiedzialność za własne działania

Oferujemy

  • ciekawą i pełną kreatywnych wyzwań pracę,
  • pracę w młodym zespole,
  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się w firmie,
  • możliwość rozwoju i zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego,
  • duży zakres samodzielności przy realizacji zadań,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.