Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
grafik komputerowy / projektant

PRO-M
Łódź
praca stacjonarna
6048 dni temu

Ogłoszenie numer: 38990, z dnia 2008-01-24

PRO-M

Międzynarodowa firma, zajmująca się produkcją i dystrybucją gadżetów reklamowych.

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

- projektowanie graficzne wzorów gadżetów reklamowych - adaptowanie istniejących projektów i wzorów do potrzeb klienta - opracowywanie i przygotowywanie materiałów handlowych ( katalog, oferta)

Wymagania

- biegła znajomość programów graficznych: CorelDRAW, Adobe Photoshop - dobra znajomość programów pakietu Office - umiejętność obrazowania, samodzielnego projektowania graficznego - kreatywność - umiejętność samodzielnego działania i organizowania własnej pracy - umiejętność ręcznego rysowania/projektowania oraz znajomość języka angielskiego będą dodatkowym atutem

Oferujemy

- współpracę na podstawie etatowej umowy o pracę w biurze łódzkim - konkurencyjne i motywacyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych rezultatów