Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Bydgoszcz
Grafik Komputerowy / Pracownik działu Reklamy

Partner XXI Pik Sp. z o.o.
Bydgoszcz
praca stacjonarna
4757 dni temu

Nasza Firma to blisko dwadzieścia lat doświadczeń i tradycji w branży artykułów biurowych, papierniczych i szkolnych. Jesteśmy uczestnikiem największej, ogólnopolskiej sieci handlowej PARTNER XXI oraz branżowym liderem w województwie kujawsko – pomorskim i pomorskim Poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zadania:
  • koordynacja wielu projektów
  • współpraca z innymi osobami przy realizacji projektów marketingowo – promocyjnych
  • zarządzanie stanem materiałów informacyjno-reklamowych
  • tworzenie ilustracji i grafiki do materiałów marketingowych
  • realizacje usług w technice grawer
  • obsługa lasera
Wymagania:
  • obowiązkowo doświadczenie na podobnym stanowisku
  • sumienność, dokładność, zaangażowanie i pro-aktywność
  • komunikatywność
  • umiejętność planowania i organizacji swojej pracy
  • bardzo dobra znajomość programów graficznych Adobe Photoshop, CorelDraw
  • kreatywność
  • odpowiedzialność
Oferujemy:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej liderem w swojej branży
  • możliwość brania udziału w programie szkoleniowym
  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze
  • miłą atmosferę pracy
  • szkolenia

Na CV prosimy o dopisanie następującej adnotacji: na jakie stanowisko jest oferta oraz
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości (zgodnie z ustawą z dn. 1997.08.29 o ochronie danych osobowych).Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firmę PARTNER XXI Pik Sp. z o.o. do celów rekrutacyjnych.”