Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Grafik komputerowy/Operator DTP

Labo Print
Poznań
praca stacjonarna
6045 dni temu

Ogłoszenie numer: 42797, z dnia 2008-03-31

Labo Print

LABO PRINT to drukarnia cyfrowa, ale przede wszystkim grono doświadczonych ekspertów, którzy dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii oraz doskonałej orientacji w zakresie każdej formy druku z powodzeniem realizują małe jak i duże zlecenia, oferując przy tym satysfakcję i gwarancję najwyższej jakości swoim dotychczasowym jak i nowym Klientom. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze dużych agencji reklamowych, sieci handlowych i usługowych.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisko odpowiedzialna będzie za przygotowanie projektów do druku, współpracę przy tworzeniu projektów graficznych w drukarni wielkoformatowej.

Wymagania

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy: - umiejętności obsługi programów graficznych Corel, Adobe Photoshop - doświadczenia w branży poligraficznej na podobnym stanowisku - odpowiedzialności i zaangażowania - dyspozycyjności i gotowości do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

- atrakcyjne warunki zatrudnienia - zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - możliwość pracy na najnowocześniejszych maszynach