Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Grafik komputerowy / Operator DTP

MM Conferences S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
4920 dni temu

MM Conferences S.A. to wiodący i niezależny organizator spotkań biznesowych w Polsce. Rokrocznie przygotowujemy kilkadziesiąt projektów szkoleniowo-konferencyjnych. Wiele z nich posiada własną markę i ugruntowaną pozycję na rynku. Spółka, która powstała w 2008 roku stała się liderem jeśli chodzi o konferencje dedykowane dla branży telekomunikacyjnej i mediów. Gwarantem jakości organizowanych wydarzeń jest zarówno współpraca z czołowymi graczami rynku jak również zespół doświadczonych managerów, producentów oraz handlowców.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: GRAF/03/2011

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie projektów graficznych dla różnorodnych zastosowań ( broszury, oferty, katalogi, grafiki na stronę www i inne)
  • Przygotowanie i druk materiałów na eventy
  • Drukowanie materiałów kolorowych wewnątrz firmy
  • Druk identyfikatorów oraz dyplomów i certyfikatów
  • Przygotowywanie wizytówek do druku oraz zamawianie druku
  • Obróbka graficzna obrazów, zdjęć dla różnorodnych zastosowań
  • Kontakt z podwykonawcami
  • Codzienne raportowanie czasu i statusu prac do bezpośredniego przełożonego
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość programów graficznych
  • Znajomość zagadnień poligrafii i programów do składu komputerowego, np.: Adobe  In Design, DTP
  • Umiejętność przygotowania materiałów do druku zgodnie z otrzymaną specyfikacją
  • Kreatywność, samodzielność, pomysłowość
  • Silnie rozwinięty zmysł estetyczny
  • Zorganizowanie
  • Odpowiedzialność

Oferujemy:
  • Pracę nad dużymi, ogólnopolskimi projektami
  • Możliwość zdobywania kwalifikacji oraz naukę praktycznego wykorzystywania aplikacji graficznych (Pakiet Adobe)
  • Pozafinansowy system motywacyjny (szkolenia, kursy językowe, siłownia)
  • Liczne wyjazdy i imprezy szkoleniowo – integracyjne
  • Pracę w młodym, zgranym i sympatycznym zespole
  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach, warsztatach, konferencjach
  • Bardzo atrakcyjną lokalizację biura przy pl. Bankowym, 50m od Metra Ratusz Arsenał
logo.gif
MMC Szkolenia
MMC Design

ul. Długa 44/50, 00-241 Warszawa
tel. 22 379 29 00
stopka.gif