Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca świętokrzyskie Kielce
Grafik komputerowy / Fotograf

FORMASTER S.A.
Kielce
praca stacjonarna
5138 dni temu

Ogłoszenie numer: 107415, z dnia 2010-07-21

wraz z rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kielce

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonanie fotografii oraz przygotowanie do druku. Będzie również częścią zespołu realizującego projekty opakowań produktów, drukowanych materiałów reklamowych.

Wymagania

  • Umiejętność wykonywania fotografii reklamowej
  • Znajomość programów pakietu Adobe,
  • Doświadczenie w projektowaniu opakowań/ ulotek/ katalogów i innych materiałów do druku, oraz reklamy zewnętrznej
  • Znajomość metod drukarskich
  • Kreatywność,  komunikatywność,
  • Dokładność i odpowiedzialność,
Mile widziane:
  • Umiejętność pracy w studiu fotograficznym.
  • Umiejętność pracy z ploterami drukującymi i tnącymi
  • Doświadczenie w projektowaniu kompletnych systemów identyfikacji wizualnej,
  • Umiejętność pracy pod presją

Oferujemy

  • Stabilną pracę na pełny etat  w młodym i kreatywnym zespole (umowa o pracę),
  • Pracę w Kielcach
  • Możliwości indywidualnego rozwoju,