Zobacz więcej ofert pracy

Grafik / DTP

Eldan Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
6642 dni temu

Ogłoszenie numer: 20241, z dnia 2006-05-22

Eldan Sp. z o.o. należy do grupy norweskich firm meblarskich. Działa na rynku od 1990 roku. Jest jednym z liderów w produkcji ekskluzywnych foteli obrotowych, oraz komfortowych sof.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Praca na tym stanowisku polega na przygotowywaniu materiałów marketingowych: folderów, ulotek, plakatów, bannerów i ogłoszeń reklamowych.

Wymagania

Szukamy osób z pozytywnym nastawieniem do pracy, potrafiących pracować w zespole, posiadających doświadczenie na podobnym stanowisku. 1. Znajomość zagadnień przygotowania do druku 2. Zdolności projektowe 3. Doświadczenie na podobnym stanowisku 4. Znajomość programów: Quark, Photoshop, Illustrator (platforma PC) 5. Znajomość obsługi poczty, klienta FTP 6. Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

Oferujemy: - stałą pracę, - ciekawą pracę w młodym zespole - rynkowe wynagrodzenie