Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Główny Technolog

P.P.H. RADMOT
mazowieckie, Jedlińsk K/radomia
praca stacjonarna
6897 dni temu

Ogłoszenie numer: 13043, z dnia 2005-08-29

P.P.H. RADMOT specjalizuje się w nowoczesnych technologiach obróbki metali (obróbka CNC: toczenie, frezowanie, wiercenie, gwintowanie).

Miejsce pracy: mazowieckie, Jedlińsk K/radomia

Opis stanowiska

GŁÓWNY TECHNOLOG

Wymagania

DoświadczeniE w zakresie: - opracowywania i wdrażania technologii produktu, - znajomości systemów komputerowego wspomagania projektowania i wytwarzania CAD/CAM, - umiejętności programowania obrabiarek CNC, - nadzoru nad procesami technologicznymi, - optymalizacji kosztów produkcji, - znajomości technik i metod normowania pracy, - zarządzania działem technologicznym

Oferujemy

- praca w firmie o dużym potencjale rozwoju, - profesjonalnie wyposażone stanowisko pracy, - pomoc w alokacji i zakwaterowaniu, - atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia.