Zobacz więcej ofert pracy

GŁÓWNY TECHNOLOG

INSGRAF Sp. z o. o.
Szczecinek
praca stacjonarna
5088 dni temu

Ogłoszenie numer: 122530, z dnia 2010-11-16

INSGRAF Sp. z o. o. w Warszawie Producent Mebli Szkolnych i Biurowych

Miejsce pracy: Szczecinek

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
  • prowadzenie zespołu technologicznego (4-5 osobowego)
  • opracowanie procesów technologicznych, ich wdrażanie i optymalizację
  • projektowanie oraz tworzenie dokumentacji nowych wyrobów i narzędzi
  • weryfikację cen materiałów, ofert dostawców oraz audytowanie podwykonawców
  • programowanie maszyn CNC (roboty spawalnicze, obrabiarki 3 i 5 osiowe)
  • wdrażanie modułu produkcyjnego w istniejącym systemie MRP
  • nadzór nad prototypowaniem

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • praktyczna znajomość programu Solid Edge oraz zasad programowania maszyn CNC
  • doświadczenie na stanowisku technologa lub kierownika produkcji
  • kreatywność i inicjatywa w działaniu
  • znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku kierowniczym

Oferujemy

  • ciekawą i różnorodną pracę
  • pracę w dynamicznym zespole
  • możliwość zakwaterowania dla osób z poza Szczecinka