Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Technologii

    Grupa Mieszko   Racibórz    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior / ekspert  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Twój zakres obowiązków Projektowanie i wdrażanie nowych wyrobów oraz współudział w procesie uprzemysławiania, Nadzór technologiczny podczas wdrożeń nowych produktów i uruchomień linii technologicznych, Testowanie surowców w warunkach laboratoryjnych oraz produkcyjnych i rekomendacja...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Kierownik Główny Technolog Warszawa
Główny Technolog (oczyszczalnie ścieków)

Bank Danych o Inżynierach
Warszawa
praca stacjonarna
4633 dni temu

Klient Banku Danych o Inżynierach poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: (5087-11)

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne
- doświadczenie w zakresie prowadzenie projektów z zakresu gospodarki wodno-ściekowej
- uprawnienia projektowe lub wykonawcze w zakresie inżynierii sanitarnej mile widziane
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- prawo jazdy kategorii B
Zakres obowiązków:
- zarządzanie zespołem projektowym
- dobór maszyn i urządzeń
- prowadzenie budżetu inwestycji
- generalne wykonawstwo
- tworzenie ofert i prace rozwojowe
- uczestnictwo w projektach marketingowych
Aplikowanie na ofertę pracy za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".