Najnowsze oferty pracy

  • Senior SAP CI Developer

    Arla Global Shared Services Sp. z o.o.   Gdańsk, Wrzeszcz (Neptune Office)    praca hybrydowa
    starszy specjalista (senior)  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    About the job Join Arla’s ART (Agile Release Train) named Digital Services & Infrastructure (DSI), to be part of a great team delivering IT infrastructure across all base technology platforms. DSI ART delivers network, integrations, IT security, On-prem and Cloud Datacentre changes as well as SAP...
Zobacz więcej ofert pracy

Główny Specjalista

T-Mobile Polska S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
3295 dni temu

W T-Mobile wierzymy, że życie jest bogatsze, kiedy dzielimy się swoimi emocjami i doświadczeniami. Dlatego T-Mobile gwarantuje miejsce pracy, w którym zmiana oznacza szansę na postęp i innowacje. Miejsce wzajemnej inspiracji i niezwykłych wyzwań. Zapraszamy do współpracy!

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 34503
Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe w kierunku Informatyka, lub inne techniczne,

  • minimum 4 lata doświadczenia w projektowaniu i budowie rozwiązań informatycznych ze szczególnym uwzględnieniem systemów SAP ERP,

  • znajomość modułów MM, PM, SRM w SAP,

  • znajomość WorkFlow i umiejętność programowania w języku ABAP – dodatkowy atut,

  • udział w zakończonych sukcesem wdrożeniach systemu SAP,

  • bardzo dobra znajomość zagadnień, metodyk i narzędzi dotyczących modelowania danych, procesów, analizy wymagań i projektowania architektury systemów IT,

  • bardzo dobra znajomość teorii i metodyk tworzenia systemów informatycznych,

  • znajomość rozwiązań IT stosowanych w branży telekomunikacyjnej będzie dodatkowym atutem,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • odpowiedzialność, sumienność i dyspozycyjność,

  • dyskrecja, lojalność,

  • umiejętność pracy zespołowej,

  • komunikatywność, kreatywność.

Opis stanowiska pracy:
  • nadzór merytoryczny i opieka nad powierzonym obszarem wraz ze wsparciem obsługi problemów,

  • współpraca przy tworzeniu analiz wykonalności dla projektów i żądań zmian oraz wsparcie merytoryczne w trakcie implementacji projektów informatycznych,

  • analiza wymagań użytkowników oraz współudział w tworzeniu koncepcji rozwiązań, ich architektury i projektu technicznego,

  • optymalizacja aplikacji i systemów,

  • udział w definiowaniu dobrych praktyk i standardów w powierzonym obszarze oraz metod jej dokumentowania.

Poznaj

Dlaczego warto?

Dzisiaj T-Mobile to jedna z najsilniejszych marek telekomunikacyjnych. Dzięki naszej pasji i zaangażowaniu tworzymy silną firmę dla naszych klientów, dostawców i partnerów biznesowych.

Nasz zespół to 4.000 profesjonalistów z różnych obszarów biznesowych, którzy codziennie pracują nad zadowoleniem ponad 10 mln klientów.

Świadczymy nie tylko usługi z zakresu telefonii komórkowej. Oferujemy również usługi mobilne z wykorzystaniem najnowszych technologii. Jako jedni z pierwszych udostępniamy na rynku 5G, dzięki której podążamy w kierunku nowej jakości - bez ograniczeń komunikacyjnych. Dzięki kilkunastu Data Center, mamy możliwość zapewnienia całego spektrum usług ICT a nasze usługi chmurowe, skutecznie wspierają ochronę przed dzisiejszymi cyberzagrożeniami.

Proces rekrutacji

Krok zbieranie_aplikacji Zaaplikuj
Krok ikona spotkanie Poznajmy się
Krok ikona propozycja wspolpray Dołącz do nas