Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Główny Specjalista / Specjalista ds Ekonomicznych

Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy "Galena"
Wrocław
praca stacjonarna
6331 dni temu

Ogłoszenie numer: 27304, z dnia 2007-03-16

produkcja farmaceutyczna

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Praca we Wrocławiu, do obowiązków będzie należało m.in.: -sporządzanie okresowych analiz ekonomicznych - sprawozdawczość statystyczna - rozliczanie podatku dochodowego od osób fizycznych - rozliczenie z ZUS - nadzorowanie pracy specj.ds płac i zasiłków

Wymagania

- wykształcenie wyższe ekonomiczne - min.5 lat pracy w dziale ekonomicznym lub księgowym - znajomość przepisów podatkowych (p.d.o.f.) - znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz rozliczeń PFRON -doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu prac, koordynowaniu działań i nadzorowaniu pracy

Oferujemy

atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość szkoleń