Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Główny Specjalista ds. Rozwoju Produktu

ISG Personalmanagement
Warszawa, Warszawa / Piaseczno
praca stacjonarna
5888 dni temu

Ogłoszenie numer: 47609, z dnia 2008-08-04

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma spedycyjno – logistyczna oferująca usługi obejmujące magazynowanie, transport drogowy oraz zarządzanie łańcuchem dostaw. Jej działalność w Polsce koncentruje się na świadczeniu wysokiej klasy usług w sektorze FMCG, sieci handlowych oraz branży detalicznej i motoryzacyjnej. W związku z intensywnym rozwojem, nasz Klient poszukuje do swojego biura w Piasecznie, doświadczonego Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa / Piaseczno

Nr Ref.: 20129

Opis stanowiska

- Rozwój produktu (gospodarka paletowa i inne opakowania zwrotne) w oparciu o wskaźniki jakościowe i ilościowe - Koordynowanie działań oraz nadzór nad procesami w obszarze gospodarki paletowej - Opracowywanie procedur i instrukcji oraz przeprowadzanie szkoleń dla pracowników w zakresie regulacji prawnych i rynkowych dotyczących gospodarki opakowaniami zwrotnymi w TSL - Konsultowanie i rozwijanie usługi gospodarki paletami oraz innymi opakowaniami zwrotnymi - Udział w negocjacjach z klientami; wycenianie usług zarządzania gospodarką paletową lub innymi opakowaniami zwrotnymi - Samodzielne prowadzenie projektów związanych z rozwojem usług zarządzania gospodarką opakowaniami zwrotnymi

Wymagania

- Wiedza z zakresu regulacji prawnych i rynkowych obowiązujących w zakresie gospodarki opakowaniami zwrotnymi w TSL a w szczególności paletami - Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży TSL lub po stronie dostawcy usług zarządzania opakowaniami zwrotnymi - Bardzo dobra znajomość programu Excel - Komunikatywna znajomość języka angielskiego - Doświadczenie w negocjacjach z klientami - Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów - Wysoka komunikatywność, inicjatywa, kreatywność - Analityczne myślenie i bardzo dobra organizacja pracy - Asertywność i umiejętność wpływania na innych

Oferujemy

- Samodzielna pracę w nowocześnie zarządzanej firmie – lidera w branży TSL - Możliwość szkoleń i rozwoju osobistego - Możliwość awansu na menedżerskie stanowisko produktowe i poszerzenie odpowiedzialności o inne obszary strategiczne firmy - Narzędzia pracy - Bogaty pakiet socjalny - Atrakcyjne wynagrodzenie i nowoczesny system motywacyjny