Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Główny Specjalista ds. Księgowo-Finansowych

UTAL sp. z o.o.
Poznań, Poznań-Gruszczyn
praca stacjonarna
5263 dni temu

Ogłoszenie numer: 97797, z dnia 2010-04-20

Jesteśmy przedsiębiorstwem produkcyjnym w dobrej kondycji finansowej, eksporterem linii technologicznych i maszyn w branży tablic rejestracyjnych oraz systemów informacji miejskich. Obecnie poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań, Poznań-Gruszczyn

Opis stanowiska

- samodzielne prowadzenie wybranych zagadnień księgowych, - współpraca z instytucjami finansowymi, - kreowanie aktywności działu finansowego.

Wymagania

- kilkuletniego doświadczenia na stanowisku księgowego w firmie produkcyjnej, - wykształcenia wyższego (preferowane kierunki ekonomiczne), - znajomości prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości, - dużej samodzielności i umiejętności analitycznego myślenia, - dodatkowym atutem będzie znajomość programu Symfonia oraz znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

Oferujemy

- atrakcyjne warunki finansowe, - możliwość awansu, - pracę w stabilnej firmie, - wsparcie podczas okresu wdrożenia.