Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Główny specjalista ds. inwestycji

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
wielkopolskie, woj. wielkopolskie
praca stacjonarna
6115 dni temu

Ogłoszenie numer: 37974, z dnia 2007-12-21

Nasz Klient to firma z wieloletnią tradycją z branży paliwowej. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie, woj. wielkopolskie

Nr Ref.: GSI/0711/07P

Opis stanowiska

- Przygotowanie całego procesu inwestycyjnego i nadzór nad jego przebiegiem; - Pozyskiwanie terenów pod inwestycje i prowadzenie postępowań administracyjnych; - Utrzymanie w sprawności technicznej i eksploatacyjnej wszystkich składników majątku; - Współpraca z organami i instytucjami z otoczenia firmy.

Wymagania

- Udokumentowana realizacja inwestycji w branży paliwowej; - Doświadczenie w branży paliwowej na samodzielnym stanowisku w zakresie nadzoru nad istniejącym obiektem (hurtownie, stacje paliw) - Umiejętność współpracy z organami samorządowymi i innymi instytucjami z otoczenia paliw w zakresie realizacji inwestycji; - Znajomość przepisów z branży paliwowej i ich praktyczne zastosowanie - Wykształcenie wyższe techniczne; - Mile widziane uprawnienia projektowe lub dozorowe w budownictwie.

Oferujemy

- Pracę w stabilnej firmie; - Dobre warunki finansowe; - Samodzielną pracę na odpowiedzialnym stanowisku; - Współuczestniczenie w kształtowaniu pozycji firmy na rynku; - Możliwość rozwoju zawodowego i realizowania ciekawych projektów.