Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Trójmiasto
Główny Mechanik Maszyn Budowlanych

BIS Maszyny Budowlane
Trójmiasto
praca stacjonarna
6856 dni temu

Ogłoszenie numer: 17159, z dnia 2006-01-09

Wypożyczalnia maszyn budowlanych

Miejsce pracy: Trójmiasto

Opis stanowiska

Samodzielny mechanik maszyn budowlanych - przeględy i naprawa maszyn budowlanych (zagęszczarki, przecinarki, agregaty prądotwórcze itd.)

Wymagania

Doświadczenie i samodzielność w zakresie: naprawy silników benzynowych i diesla, naprawy instalacji hydraulicznych w zagęszczarkach lub podobnych, wykształcenie minimum średnie, prawojazdy kat. B, komunikatywność,

Oferujemy

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, samochód służbowy, telefon służbowy, unormowane godziny pracy, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (szkolenia itp.)