Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Rogówiec
GŁÓWNY KSIĘGOWY

Energoserwis Kleszczów Sp. z o. o.
Rogówiec
praca stacjonarna
5935 dni temu

Ogłoszenie numer: 44545, z dnia 2008-05-15

z siedzibą w Rogowcu poszukuje pracownika na stanowisko

Miejsce pracy: Rogówiec

Opis stanowiska

  • odpowiedzialność na pełną obsługę księgową i podatkową
  • dokonywanie analiz, sporządzanie i zatwierdzanie okresowych raportów finansowych (GUS, Urzędy Skarbowe, bilanse)
  • koordynowanie i nadzór pracy działu księgowości
  • nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych
  • nadzór nad zgodnością procedur finansowych z przepisami prawnymi i podatkowymi
  • opracowywanie planów finansowych firmy
  • Wymagania

  • wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: ekonomia, finanse, księgowość
  • minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku głównego księgowego i minimum 1 rok na stanowisku kierowniczym
  • doskonała organizacja pracy
  • znajomość przepisów prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości
  • bardzo dobre zdolności analityczne
  • dokładność i skrupulatność
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość międzynarodowych standardów sprawozdawczości finansowej będzie dodatkowym atutem
  • Oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość rozwoju i nabywania nowych doświadczeń