Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Główny księgowy

POLKON S.A
dolnośląskie, Wilków/Złororyja
praca stacjonarna
1253 dni temu

W Polkon znamy potrzeby naszych klientów.  Montaż domów modułowych, odbywa się w krótkim czasie, a warunki są nie mniej komfortowe niż w budynkach tradycyjnych. Oferowane przez nas także kontenery biurowe, socjalne czy sanitarne są wyposażone w niezbędne instalacje. Zapraszamy www.polkon.eu

Miejsce pracy: Wilków/Złororyja
Zadania:

Polkon Spółka Akcyjna, dynamicznie rozwijający się producent domów modułowych z siedzibą zakładu w Wilkowie /k.Złotoryi poszukuje do pracy na stanowisko Głównego Księgowego

Zakres obowiązków:

• organizacja pracy w dziale księgowości (2 osoby) oraz nadzór jego funkcjonowaniem;
• rzetelne i kompletne prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z Ustawą o Rachunkowości;
• sporządzanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań GUS;
• nadzór nad prawidłowością rozliczeń z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych,
• przygotowywanie rocznych i okresowych sprawozdań finansowych;
• bieżące monitorowanie zmian w przepisach podatkowych.

Wymagania:

• min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub kilkuletnie doświadczenia na stanowisku samodzielnej księgowej/samodzielnego księgowego;
• znajomość polskiej ustawy o rachunkowości, międzynarodowych standardów sprawozdawczości finansowej oraz prawa podatkowego;
• znajomości prowadzenia kadr i płac;
• dobra znajomość programu MS Office (Excel);
• umiejętności analityczne, dokładność i systematyczność;
• dobra organizacja pracy i odpowiedzialność za powierzone zadania;
• samodzielność i odpowiedzialności w działaniu.

Oferujemy:

• elastyczny czas pracy (jednakże w wymiarze mnie mniejszym niż 3/5 etatu)
• miłą atmosferę pracy
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• możliwość rozwoju zawodowego poprzez pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce działającej na rynku polskim i wybranych państw   europejskich.
• zarządzanie zgranym zespołem.